Zamów telefonicznie:

Telefon

+49 72 31 20413 0

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8: 5-XNUMX: XNUMX (CET)

Sprzedaż fabryczna

Pforzheim

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9-4

Zegarki

Twoja kariera z Laco

From pasja do legendy

Otwarte stanowiska

WYSOKIEJ JAKOŚCI ZEGARKI Z DEDYKACJĄ I UWAGĄ NA SZCZEGÓŁY.

Wyjątkowa jakość. Znakomite wykonanie. Wysoka precyzja. Lub nawet doskonała funkcjonalność. Istnieje cała seria cech, które wyróżniają zegarek from Laco. A poza tym coś, czego może nie widać na pierwszy rzut oka, ale można poczuć w każdej sekundzie, minucie i godzinie: pasję naszych zegarmistrzów. I robią to od 1925 roku.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż pisać historię manufaktury zegarków Laco.

Karriere bei der Laco Uhrenmanufaktur

POLEGAMY NA PRACY ZESPOŁOWEJ

From od pierwszego projektu do wykończenia, przywiązujemy dużą wagę do konstruktywnej współpracy opartej na szacunku. Naszą filozofię charakteryzuje głęboko znajomy i oparty na zaufaniu związek, w którym wspólne spirit ma kluczowe znaczenie.

Ponieważ tylko razem jako zespół i z niezbędnym kunsztem można zapewnić doskonałą jakość w każdym szczególe. Krok po kroku powstają charakterystyczne i niepowtarzalne czasomierze.

Nasze otwarte stanowiska

Wszystkie możliwości kariery w skrócie

Poszukujemy zegarmistrza (m/k/d) do zakładu w Pforzheim, aby jak najszybciej wzmocnić zespół.

 CO CI OFERUJEMY

  • Bezpieczna praca na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w firmie zorientowanej na przyszłość z 30-dniowym urlopem rocznym
  • Dodatkowe świadczenia (bonusy, zniżki pracownicze, zakładowy plan emerytalny, wypożyczony rower)
  • Możliwości pomocy w kształtowaniu rozwoju, strategii i struktury firmy
  • Regularne możliwości dalszego szkolenia i edukacji w porozumieniu z przełożonym
  • Wsparcie podczas wprowadzenia przez doświadczonych kolegów
  • Różnorodne i ciekawe zadania w nowoczesnym środowisku pracy
  • Praca w ciepłym i zmotywowanym zespole
  • Otwarta i rodzinna atmosfera pracy z płaską hierarchią
  • Miejsca parkingowe i dogodne połączenia komunikacji lokalnej

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ FROM US

  • Produkcja wysokiej jakości zegarków na rękę
  • Samodzielne wykonywanie prac serwisowych i napraw
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowych i końcowych przed dostawą
  • Dotrzymywanie terminów i realizacja celów jakościowych

CO PRZYNOSISZ ZE SOBĄ?

  • Ukończone szkolenie zawodowe zegarmistrza
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie konserwacji i naprawy zegarków wysokiej jakości
  • Wyraźne zdolności manualne, precyzja i zręczność oraz dobre zrozumienie techniczne
  • Staranny i samodzielny sposób pracy
  • Wysoka świadomość jakości i orientacja na usługi
  • Elastyczność, umiejętności zespołowe i komunikacyjne

Chcesz być jej częścią i wyznaczać nowe akcenty w swojej karierze zawodowej? Poszukujemy utalentowanych ludzi, którzy łączą tradycję z innowacyjnością, są entuzjastyczni i chcą wspólnie pracować zespołowo, aby osiągnąć wspólne cele. Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoją aplikację!

Twoja osoba kontaktowa dla Twojej aplikacji
Laco Uhrenmanufaktur GmbH
Rastatter Straße 8
75179 Pforzheim
Telefon (0 72 31) 204-1313
E-mail: bewerbung@laco.de
www.laco.de

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ RODZINY LACO.

Zawsze szukamy talentów, które łączą tradycję z innowacyjnością, są entuzjastycznie nastawieni i chcą wspólnie realizować wspólne cele. Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoją aplikację!

GMT Fliegeruhren von Laco
Zegarki GMT von Laco

Nasze korzyści dla Ciebie

Laco Uhrenmanufaktur – betriebliche Altersvorsorge

FIRMA
PLAN EMERYTALNY

Laco Uhrenmanufaktur – Mitarbeiterrabatte

PRACOWNIK
ZNIŻKI

Laco Uhrenmanufaktur – Zespół

ŚLICZNY
ZESPÓŁ

Laco Uhrenmanufaktur

UMOWA O STAŁĄ PRACĘ

aplikacja spekulacyjny

NIECHCIANE APLIKACJE

Brak odpowiedniej oferty pracy dla Ciebie w tej chwili? Nie ma problemu. Aplikuj mimo to i powiedz nam, jak możesz przyczynić się do rozwoju naszego zespołu.